Aşk ve Mavi Canlı izle

 ANDROİD CANLI TV UYGULAMIZ ÇIKTI!
Kanal Adı: Aşk ve Mavi Canlı izle
Kategori: Diziler
ATV CANLI İZLE

Aşk ve Mavi her hafta Atv ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Dizinin başrollerinde Emrah ve Burcu Kıratlı yer almaktadır. Emrah yıllar sonra bir dizi projesiyle herkesi şaşırttı. Dizinin güzel oyuncusu Burcu Kıratlı ise Emrah’a başarılı bir şekilde eşlik etmektedir. Yönetmenliğini Hakan Arslan’ın üstlendiği diziye seyirci tarafından ilgi git gide artmaktadır.

Dizide Mavi rolünü Burcu Kıratlı canlandırmaktadır. Emrah ise zengin bir adam olan Aras rolündedir. Aşk ve Mavi Dizisinin konusu genel olarak bir aşk hikayesine dayanmaktadır. Gençlik zamanında bir hata sonucu hapse giren Aras ve daha önce hiç aşık olmayan Mavi’nin tanışmasıyla ikisinin de hayatı değişir. Aras ve Mavi aşkı birbirlerinde bulurlar ve dizide bu aşkın hikayesi işlenmektedir. Mavi ölen kardeşinin intikamını almak için Aras ile evlenir. Aras’ı bıçaklar ancak öldüremez. Aras şikayetçi olmamak için birlikte yaşama koşulunu öne sürer ve Mavi’de tekrar hapse girmemek için bunu kabul eder. Mavi ne kadar inkar etse de Aras’a git gide kendini kaptırmaya başlamıştır bile.

Aşk ve Mavi Oyuncuları Karakterleri

Burcu Kıratlı – Mavi, Emrah – Aras, Uğur Uzunel – İsmet, Işıl Yücesoy – Refika, Kenan Bal – Fazıl, Alayça Öztürk – Safiye, Necmettin Çobanoğlu – Mahmut, Ayşegül Ünsal – Hasibe, Osman Karakoç – İlyas, Cüneyt Mete – Cemal

Aşk ve Mavi İzleyicileri için Atv Canlı İzle yayınımız aktiftir. Dizi günü ve saatinde sitemizden canlı yayınlara ulaşabilirsiniz. Aşk ve Mavi Canlı İzlemek isteyen izleyiciler dizi saatinde televizyon başında olmasalar bile yayını telefonlarından ya da bilgisayarlarından kolaylıkla izleyebilirler. Atv Canlı yayını sayesinde diziyi takip etme kolaylığının yanı sıra mobil uyumlu sitemize ekstra olarak mobil uygulamamız da bulunmaktadır. Uygulamayı indirerek televizyon başında olmasanız da dizilerinizi rahatça takip edebilirsiniz.