ANDROİD CANLI TV UYGULAMIZ ÇIKTI!
Kanal Adı: Bana Sevmeyi Anlat Canlı izle
Kategori: Diziler
FOX TV CANLI İZLE

Fox Tv ekranlarında yayınlanan son dönemlerin başarılı dizilerinden Bana Sevmeyi Anlat her pazartesi seyirciyle buluşuyor. Bana Sevmeyi Anlat dizisinde başrolleri Kadir Doğulu, Mustafa Üstündağ ve Seda Bakan paylaşmaktadır. Kadir Doğulu evliliğinin hemen sonrasında bu projeyle sevenlerine sürpriz yapmıştı. Seda Bakan ise son zamanlarda jüri koltuğuna oturarak halkın ilgisini çekmeyi başarmıştı. İki genç oyuncunun dizideki uyumu seyircinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Bana Sevmeyi Anlat dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Bana Sevmeyi Anlat Fox Tv izleyicileri her pazartesi 20.00’da ekran başına geçmeyi iple çekiyor.

Dizide Seda Bakan Leyla rolünü canlandırıyor. Leyla Almanya’da yaşayan ancak ailesinden beklediği desteği göremeyen annesi tarafından terk edilmiş bir erkek bebeğine sahip genç bir kızdır. Bir diğer başrol olan Kadir Doğulu Alper karakterini canlandırıyor. Alper bir kız çocuğu babasıdır. Maddi olarak sıkıntıları yenmeye çalışan eşinin kendini aldattığını öğrenmesi üzerine yıkılan bir iş adamıdır. Dizinin tecrübeli oyuncularından olan Mustafa Üstündağ ise Haşmet rolünü canlandırıyor. Haşmet çok güçlü ve zengin bir iş adamıdır ve bütün hayatını Leyla’ya olan takıntılı aşkına göre yaşamaktadır. Leyla ve Alper’in tanışma hikayesi Leyla’nın Haşmet ile olan düğününden kaçmasına dayanmaktadır. Leyla düğünden hemen önce Haşmet’in birini öldürmeye çalıştığını görünce korkar ve eşyalarını toparlayıp kaçmaya karar verir. Kararının hemen sonrasında aşağıya indiğinde önüne gelen ilk arabaya biner. Alper durumdan habersiz bir şekilde kendini Leyla’nın hayatının içinde bulur. Bana Sevmeyi Anlat Dizisi konusu bu hikaye üzerinden devam etmektedir.

Bana Sevmeyi Anlat Oyuncuları Karakterleri

Alper Eren - Kadir Doğulu, Leyla Aydın – Seda Bakan,  Haşmet Tuğcu – Mustafa Üstündağ, Canan Güngör– Dolunay Soysert, Salih Aydın – Kadir Çermik, Ayla Aydın – Mahperi Mertoğlu, Suzan Giray – Bihter Dinçel, Berna Eren – Aslı Orcan, Burak Tuğcu – Emir Çubukçu, Onur Bozan – Cemil Büyükdöğerli, Ezgi Güneş – Mine Kılıç, Hakverdi Aydın – Bahadır Vatanoğlu, Engin Kargı – Serdar Özer, Simge Aydın – Gülper Özdemir, Eylül Eren – İlayda Alişan, Mercan Eren – Naz Sayıner, Çiçek Eren – Lavinya Ünlüer

Bana Sevmeyi Anlat Canlı İzlemek isteyen izleyicilerimiz dizi günü ve saatinde sitemizden donmadan izleyebilir dizi sonrasında yorumlarını bizimle paylaşabilirler. Sitemizde Fox Tv canlı yayını kesintisiz olarak verilmektedir. Böylelikle televizyondan dizimi izleyemiyorum diye üzülmeye gerek kalmadan Bana Sevmeyi Anlat Canlı İzleyerek bölümleri takip edebilirsiniz.