Kalp Atışı Canlı İzle Kalp Atışı Canlı İzle

  Kalp Atışı Dizisi MF yapım tarafından üstlenilen Show Tv projesidir. Kalp Atışı dizisi Doctor dizisinden uyarlanan orijinali körede çekilen bir dizidir. Uzun süredir ekranlarda örneği olmayan hastane dizileri genelde izleyici..

  Diziler0 yorum
  İsimsizler Canlı İzle İsimsizler Canlı İzle

  İsimsizler dizisi Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. İsimsizler dizisi Barakuda ve Es Film’in ortak yapımı olan dizisi projesi çok büyük emekler sonucu ortaya çıkmıştır. İsimsizler’in senaryosu Mustafa Burak Doğru,..

  Diziler0 yorum
  Cesur ve Güzel Canlı İzle Cesur ve Güzel Canlı İzle

  Star Tv ekranlarında iddialı bir dizi başlıyor. İki başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini paylaşacağı Cesur ve Güzel Star Tv ekranlarında yayınlanacak. İki oyuncuda uzunca bir aradan sonra..

  Diziler0 yorum
  Dolunay Dizisi Canlı İzle Dolunay Dizisi Canlı İzle

  Dolunay dizisi bomba gibi geliyor. Star tv’de yayınlanacak olan yaz dizisi Dolunay’ın başrollerinde Özge Gürel ve Can Yaman oynamaktadır. Özge Gürel’in son dizisinin erken final yapmasından sonra oyuncu bu diziye..

  Diziler0 yorum
  Ateşböceği Dizisi Canlı İzle Ateşböceği Dizisi Canlı İzle

  STAR TV CANLI İZLE Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Ateşböceği projesinin yapımını Mia yapım üstlenmiştir. Dizinin başrollerinde Gülperi Özdemir ve Seçkin Özdemir yer alacaktır. Gülperi Özdemir daha yeni final..

  Diziler0 yorum