Bodrum Masalı Canlı izle

 ANDROİD CANLI TV UYGULAMIZ ÇIKTI!
Kanal Adı: Bodrum Masalı Canlı izle
Kategori: Diziler
KANAL D CANLI İZLE

Bodrum Masalı Kanal D ekranlarında yayınlanan gençlik dizisi tadında bir projedir. Bodrum Masalı hem deneyimli hem de televizyon hayatına yeni girmiş oyuncuların bir arada bulundurur. Başrollerinde Şevval Sam, Timuçin Esen, Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz gibi geniş bir oyuncu kadrosundan oluşuyor. Şevval Sam’ın uzun bir süreden dizi dünyasına dönmesi hem projeye hem de kanala yeni bir renk kattı. Hilmicem İntepe ise Survivor’daki ününü bu diziyle birlikte ilerletmeye devam ediyor. Bodrum Masalı’nın yapımcılığını TMC üstlenmiştir. Yapımcılığını ise Erol Avcı yürütmektedir. Bodrum Masalı müzikleri Hasan Özsüt ve Işıl Özsüt tarafından yapılmaktadır. Dizide kullanılan şarkılar izleyenler tarafından beğenilip daha sonrasında aranmaktadır. Bodrum Masalı her hafta Kanal D ekranlarında sizlerle.

Dizide Şevval Sam Yıldız karakterini canlandırmaktadır. Timuçin Esen ise Faryalı rolündedir. Dizinin hikayesi Zengin bir adamın elindekileri kaybetmesiyle eskiden kalma bir otelin peşine düşmesiyle başlar. Otelin yarısına sahip olan aile İstanbul’daki hayatlarını bırakırlar ve Bodrum’a taşınma kararı alırlar. Otelin diğer yarısı Yıldız’ın eski sevgilisi Faryalı adında bir adamındır. Evren ve Yıldız bundan habersiz bir şekilde Bodrum’a giderler. Ancak Evren Faryalı’nın hala Yıldız’ı sevdiğini düşünür. Yıldız ve Evren’in Ateş ve Su adında 2 çocuğu vardır. Ateş ve Su bu durumlardan habersiz nereye düştüklerini anlayamazlar. Zengin bir hayattan bu hayata geçişte zorluklar yaşarlar. Ancak Bodrum onlar için de sürprizlerle dolu olacaktır. Bodrum Masalı dolu dolu kadrosuyla yeni bölümleriyle devam etmektedir.

Bodrum Masalı Oyuncuları Karakterleri

Şevval Sam - Deniz, Timuçin Ergüvan – Faryalı, Murat Aygen – Evren, Hilmicem İntepe – Kelebek, Alperen Duymaz – Ateş, Toprak Sağlam – Gözde, Dilan Çiçek Deniz – Su, Serhan Onay – Uzay, Bora Cengiz – Cenk, Ezgi Şenler – Aslı, Serel Yeleli – Alara, Zehra Yılmaz – Rana

Bodrum Masalı dizisi her hafta yeni bölümleriyle devam etmekte olan bir projedir. Kanal Dekranlarının sevilen dizilerinden olan yapım gençlerin severek izlediği ve kaçırmak istemediği dizi haline gelmiştir. Bodrum Masalı’nı günü ve saatinde izlemek isteyip ama televizyon başında olamayanlar için çözüm çok basit dizi günü ve saatinde sitemizden Bodrum Masalı Canlı İzleyebilirsiniz. Ayrıca Kanal D Canlı yayın sayesinde Bodrum Masalı kesintisiz yayın izleyerek özete de yetişmeniz daha kolay olacaktır. Dizi sonrasında sitemizden bölüm hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.