Bu Şehir Arkandan Gelecek Canlı izle

 ANDROİD CANLI TV UYGULAMIZ ÇIKTI!
Kanal Adı: Bu Şehir Arkandan Gelecek Canlı izle
Kategori: Diziler
ATV CANLI İZLE

ATV 2017 yılına iddialı yapımlarla giriyor. Bunlardan biride Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizi. Dizide başrol oyuncuları Gürkan Uygun, Kerem Bursin ve Leyla Lidya Tuğutlu olacak. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Kerem Bursin ve Gürkan Uygun'u bu yapımda birlikte izleyeceğiz. "Bu Şehir Arkandan Gelecek" dizisisinde Kerem Bursin "Ali Smith" karakterini canlandıracak. Ali, ülkesini küçük yaşlarda terketmek zorunda kalmış ve hayatını yük gemilerinde sürdürmesine rağmen kendini çok iyi yetiştirmiş biridir. Bu arada Ali boks sporuna merak salmış ve kendini boksta geliştirmiştir. Ali yıllar sonra yaşadığı Şili'den İstanbul'a gelecek. Yıllardır uzakta olduğu İstanbul'a gelir gelmezde hayatının aşkı olan Leyla Lidya Tuğutlu'nun canlandırdığı "Derin" ile tanışacaktır. Derin zengin bir ailenin şımarık kızıdır. Derin'in dansa olan tutkusu en büyük yaşam amacıdır.

Dizide en önemli karaktere ise Gürkan Uygun hayat verecek. Uygun eski bir boks şampiyonu olan "Şahin Vargı" karakterini canlandıracak. Şahin ile Ali'yi boksa olan tutkuları bir araya getirecektir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek oyuncu kadrosunda yer alacak diğer isimler ise şöyle; Osman Alkaş, Defne Kayalar, Nilperi Şahinkaya, Ali Yörenç, Burak Tamdoğan, Seda Akman, Berrak Kuş, Bengü Ergin Balta, Hakan Çimenser, Serkan Börekyemez, Hazal Benli, Cemre Öktem, Emir Özyakışır, Selim Türkoğlu, Barış Akkoyun.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Çağrı Vila Lostuvalı oturuyor. Dizinin çekimleri son hız devam ederken ne zaman başlayacak diye heyecanlanan izleyicilerin beklediği haberde geldi. Dizi ilk bölümü ile 4 Ocak Çarşamba akşamı Atv ekranlarında başlayacak.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Canlı izle sayfamız ile Dizi günleri Atv ile aynı anda sitemizdeki Atv Canlı Yayını sayesinde diziyi kaçırmadan izleyebileceksiniz. Dizi saatinde televizyon karşısında olamayacağım diye üzülmeyin. Bu Şehir Arkadan Gelecek canlı izlemek için bir bilgisayar ya da mobil cep telefonu ile internet bağlantınızın olması yeterli. Atv Canlı izle sayfasına giderek diziyi Atv uydu yayını ile eş zamanlı olarak sitemizden izleyebileceksiniz.