ANDROİD CANLI TV UYGULAMIZ ÇIKTI!
Kanal Adı: Formula 1 Canlı İzle
Kategori: Programlar
F1 CANLI İZLE

Dünyanın en çok izlenen motor sporlarından Formula 1 yarışları heyecan dolu geçiyor. Süper güçlü Formula 1 araçları ile en yüksek hızlarda kıyasıya bir mücadele yaşanıyor. Formula 1 yarışları Dünyanın bir çok ülkesinde yapılmakta. Genellikle 15 günde 1 olan yarışlarda kıran kırana mücadeler yaşanıyor. Formula 1 yarışlarının kökeni 1920ler ve 1930lar da yapılan Avrupa Grand Prix motor yarışlarına dayanır. Formula 1 tüm yarışçıların ve arabaların uymak zorunda oldukları kurallar bütünüdür. İlk F1 yarışı 1950 senesinde İngiltere’nin Silverstone pistinde yapıldı. Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinin Formula takımları mevcuttur. Mercedes, Ferrari, Renault bunlardan başta gelenlerdir.

Formula 1 Dünya çapında milyonlarca insanın izlediği ve en çok izlenen motor yarışları organizasyonudur. Bir dönem ülkemize de gelen yarışlar için İstanbul Park pisti yapılmış ancak daha sonra Türkiye yarış takviminden çıkarılmıştır. Formula 1 yetkilileriyle sürekli görüşmeye devam eden yetkililer Türkiye'nin yeniden takvime girmesi için çaba sarf ediyorlar.

Formula 1 Canlı Yayınları sitemizde sizlere sunulacaktır. Yarış saatlerinde Formula 1 Sport canlı yayın sayfasında yarışları takip edebilirsiniz. Formula 1 canlı izlemek için bilgisayarınızda dns ayarı yapmış olmanız gerekebilir. Lütfen yayınları izleyebilmek için bunu göz önünde bulundurun. Formula 1 yarışı canlı izlemek için sitemize girin ve koltuğunuza yaslanın. İyi seyirler dileriz.