Hakkımızda


canlitvhd.net sitemiz 2016 yılının son aylarında hizmetine başlamıştır. Amacı internet üzerinden canlı tv yayını yapmakta olan Türk ve yabancı kanalları tek bir platform altında toplayarak sizlerin bu kanallara kolay erişimini sağlamaktır.

Canlitvler.Biz gerek arayüzü gerekse kanalların kategorize edilmesiyle kolay erişimi sağlayarak sizlere keyifli bir tv izleme deneyimini yaşatacaktır. Sürekli güncellenen yayınlar ve alternatif yayın olanağıyla da kanalları sürekli açık tutmak amaçlanmıştır.

Sitemizde bulunan tüm kanallara internetin olduğu her yerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yayınları izleyebilmek için ekstra bir kurulum ya da programa gerek yoktur. Yayınları bilgisayar, tablet ya da mobil telefonlardan izlemeniz mümkündür. Android ya da IOS cihazlarda yayınlarımız izlenilebilir.

Canlı Tv uygulaması sayesinde sitemize direk ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz. Bunun için Google Play’den uygulamamızı indirmenizi tavsiye ederiz.

Lütfen sitemiz hakkında tüm görüş ve önerilerinizi iletişim bölümünden bize iletiniz. Düşünceleriniz bizim için önemli ve hizmet kalitemizi arttırmamız da bize yol gösterici olacaktır.

İyi Seyirler Dileriz…