Hayat Bazen Tatlıdır Canlı izle

 ANDROİD CANLI TV UYGULAMIZ ÇIKTI!
Kanal Adı: Hayat Bazen Tatlıdır Canlı izle
Kategori: Diziler
STAR TV CANLI İZLE

Hayat Bazen Tatlıdır Star Tv’nin yeni dizilerinden biridir. Hayat Bazen Tatlıdır başrollerinde Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan yer almaktadır. Genç oyunculardan ise ön plana çıkan ve önceden tanıdığımız bir isim Anıl Tetik vardır. Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Lise gençliğini ve onların başındaki öğretmenlerin birleşiminden oluşan bir hikayeyi anlatmaktadır. Birce Akalay’ın son dizisinden sonra değişen imajıyla bu dizideki rolü seyircinin beğenisini tekrar kazanmıştır.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Birce Akalay Hayat öğretmeni canlandırmaktadır. Hayat öğretmen mesleğinin gereklerini her zaman yerine getirmeye özen gösteren kendi bildiği doğrulardan şaşmayan bir kişilik olduğu için başına gelmeyen kalmaz. Bunun yanı sıra bir de bütün sorumluluğunu üstlendiği kız kardeşi yani Gözde vardır. Bir diğer başrolde olan Ufuk Özkan ise Hayat öğretmenin çalıştığı okulun müdürü rolündedir. Şerif karakterini canlandıran Ufuk Özkan okulun ihtiyaçlarına önem göstermeyen görevini yerine getirmeyen bir okul müdürüdür. Kanbolat Görkem Arslan’a bakacak olursak Paşa adında bir mafya babası rolünü canlandırmaktadır. Aynı zamanda Koray’ın abisidir. Koray’a gelecek olursak onu da Anıl Tetik canlandırmaktadır. Lisede günler karışık geçmektedir. Hayat ve kız kardeşi devlet okuluna sonradan gelmişlerdir. Gözde’nin kolejde yani eski lisesinde tecavüze uğramasıyla hayatlarının yönü tamamen değişmiştir. Gözde ablasına verdiği sözler yüzünden çoğu konuda olumsuz etkilemektedir. Hayat Bazen Tatlıdır yapımını Süreç Film üstlenmiştir. Hayat Bazen Tatlıdır her hafta günü ve saatinde Star Tv ekranlarında seyircisiyle buluşmaktadır.

Hayat Bazen Tatlıdır Oyuncuları Karakterleri

Birce Akalay – Hayat, Ufuk Özkan – Şerif, Kanbolat Görkem Arslan – Paşa, Anıl Tetik – Koray, Simay Barlas – Gözde, Ronaldo - Deniz Can Aktaş, Sevda Erginci – Kara Sevda, Asya – Melis Sezen, Emoloji – Zeynep Alkan, İlayda Çengel – Bariyer, Zeynep – Elif Doğan, Loçko – Alihan Aracı, Aragaz – Nedim Suri, Tarhan – Temmuz Uğur Yıldız, Gamze Topuz – Birtanem, Lale Başar – Nazan

Hayat Bazen Tatlıdır dizisini artık asla kaçırmayacaksınız. Televizyon başında olamadığınız günler dizi izlemeye veda etmek zorunda değilsiniz. Dizinin günü ve saatinde sitemizde bulunmanız yeterli. Star Tv Canlı Yayını sayesinde donmadan Hayat Bazen Tatlıdır Yeni Bölümünü izleyebilirsiniz. Hayat BazenTatlıdır canlı izlemek isteyen izleyicilerimiz için Star Tv Canlı Yayını sitemizde aktiftir. Olası bir sorun karşısında sayfayı yenileyin ve internet bağlantınızı kontrol edin. Yayınları daha rahat izleyebilmek için ister mobil sitemizi kullanabilir ya da mobil uygulamamızı telefonunuza indirebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler.