Kırlangıç Fırtınası Canlı İzle

 ANDROİD CANLI TV UYGULAMIZ ÇIKTI!
Kanal Adı: Kırlangıç Fırtınası Canlı İzle
Kategori: Diziler
FOX TV CANLI İZLE

Fox ekranlarının yeni projesi olan Kırlangıç Fırtınası kadrosunda büyük isimler yer alıyor. Başrollerinde Fikret Kuşkan ve Ebru Aykaç yer alacak. Bu iki tecrübeli oyuncunun bir arada başrolleri paylaşması seyirciyi heyecanlandırdı. Kırlangıç Fırtınası Fox Tv ekranlarındaki dizilerin yanına ismini ekledi. Bu iki oyuncunun yanı sıra genç dinamik isimler de kadroda yer alıyor.

Dizide Ebru Aykaç Meryem rolünü canlandıracak. Meryem 4 çocuk annesidir. Çocuklarını korumaya çalışan sevecen ve anaç bir yapıya sahiptir. Fikret Kuşkan ise dizide Kudret rolünde olacak. Kudret güçlü kuvvetli ve heybetli bir adamdır. Otoriter bir yapıya sahiptir. Yöresinde ve ailesinde sözü geçen biridir. Karanlık tarafları vardır.

Kırlangıç Fırtınası dizisinin konusu Kudret’in kardeşi Ülfet evlilik dışı bir çocuğa sahip olmasıyla başlar. Bu sırada Kudret’in eşi de hamiledir ve yakın zaman içerisinde doğum olduğu sırada kardeşinin bebeğini de birlikte doğduğunu ikiz olduğunu herkese söyler. Aradan seneler geçmiş Şahin ve Yusuf kardeş gibi büyümüşlerdir. Meryem ve Ülfet’te gerçeklerden habersizdir, Kudret ise hangisinin kendi çocuğu olduğunu bilmemektedir. Doğumu yaptıran Fikret Ana ise yıllardır içinde tuttuğu bu sırrı ne kadar daha içinde tutmaya çalışacaktır. Bu vicdan azabından kurtulmak istemektedir. Fikret ananın gerçekleri gün yüzüne çıkarma isteğiyle iki ailenin hayatı da karışacaktır. Dizinin devamında olacaklar merak konusu.

Kırlangıç Fırtınası Oyuncuları Karakterleri


Fikret Kuşkan (Kudret),Emel Çölgeçen (Ülfet),Ebru Aykaç (Meryem),Ayşenil Şamlıoğlu (Fikret),Ozan Osmanpaşaoğlu (Akın),Ekim Mert Dayma(Şahin),Deniz Bolışık (Zeynep),Perihan Ünlücan (Reyhan),Haluk Cömert (Maksut),Tülin Yazkan (İnci),Gökhan Azlağ (Genç Kudret),Zeynep Elçin (Genç Ülfet),Gürkan Ünal(Cengiz),Deniz Orakçı (Çiçek),Aslıhan Büyükdereli (Nergis),İnanç Konukçu (Hikmet),Damla Aslanalp (Maral),Atakan Yarımdünya (Yadigar)

Kırlangıç Fırtınası Canlı izlemek isteyenler sitemizde bulunan Fox Tv canlı yayını kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Dizi saatinde yolda ya da televizyondan uzakta iseniz dert etmeyin sitemizdeki yayınları bilgisayar ya da mobil telefon tabletinizden de izleyebilirsiniz. Dizinizi sorunsuz bir şekilde takip edebilir yayını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.