Rüzgarın Kalbi Canlı izle

 ANDROİD CANLI TV UYGULAMIZ ÇIKTI!
Kanal Adı: Rüzgarın Kalbi Canlı izle
Kategori: Diziler
FOX TV CANLI İZLE

Rüzgarın Kalbi Fox Tv’nin yayınladığı dizilerden biridir. Rüzgarın Kalbi genç oyuncu kitlesiyle seyirciye kendini kabul ettirmeyi başardı. Başrollerinde Burak Serdar Şanal ve Deniz Baysal’ın bulunduğu dizinin konusu güçlü ve özgün bir aşk hikayesine dayanmaktadır. Rüzgarın Kalbi dizisinin konusu Rüzgar adlı gencin büyük aşkını trafik kazasında kaybetmesi sonucunda psikolojik olarak sarsılmasını içerir. Rüzgar çok zengin bir ailenin çocuğudur. Ailesinin bütün çabasına rağmen zengin hayatını bir kenara bırakıp kaçmaya başlar. Rüzgar iki yıl boyunca kimseyle iletişime geçmez. Tesadüfler sonucu kendini Foça’da bulan Rüzgar Zeynep ile burada tanışır. Zeynep evlilik hazırlıklarında olan genç bir kızdır. Her şey tam hazırken aldatıldığını öğrenir ve dünyası başına yıkılır. Zeynep de bu sebepten dolayı kaçmak ister ve tanıdıklarının yanına Foça’ya kafa dinlemeye gider. Tam bu sırada yolu Rüzgar ile kesişir. Aşk iki genci böylece yakalamıştır. Rüzgar eski hayatını geride bırakmaya ve bu kasabada yeni bir sayfa açmaya çalışmaktadır. Zeynep ise Rüzgar hakkında birçok soru işaretine sahiptir. Büyük oyunların döndüğü bu çemberde her yeni bölüm merakla beklenmektedir. Rüzgarın Kalbi her hafta Fox Tv ekranlarında yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaktadır.

Rüzgarın Kalbi Oyuncuları Karakterleri

Deniz Baysal(Zeynep), Burak Serdar Şanal (Rüzgar), Cezmi Baskın(Muammer), Ahmet Saraçoğlu(Kemal), Başak Daşman (Ayla),Batuhan Begimgil (Kutay), Mehmetcan Mincinozlu (Tekin), Özlem Mahmutoğlu(Başak), Zeynep Elçin(Sibel), Mert Asker(Sadık)

Rüzgarın Kalbi’ni televizyon izleyemeyecekseniz bölümü kaçırdığını anlamına gelmez. Dizinin günü ve saatinde telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan sitemize girmeniz ve Fox Tv Canlıyayını açmanız yeterli olacaktır. Rüzgarın Kalbi Canlı İzlemek isteyen izleyicilerimiz için sitemizde aktif Fox Tv Hd Yayını bulunmaktadır. Dizinizi artık kolayca takip edebilir dizi sonunda yorumlarınızı sitemize bırakabilirsiniz. Donan yayınları sayfayı yenileyerek daha da hızlandırabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler iyi seyirler.