savaşçı canlı izle

 ANDROİD CANLI TV UYGULAMIZ ÇIKTI!
Kanal Adı: Savaşçı Dizisi Canlı İzle
Kategori: Diziler
FOX TV CANLI İZLE

Fox Tv dizi kuşuğına hız kesmeden yenisi ekliyor. Savaşçı Dizisi Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin konusu kahraman Mehmetçiğimizin verdiği mücadele, savaş ve terör olaylarıyla alakalı. Daha öncesinde Kızıl Elma ve Sakarya Fırat'ın yönetmenliğini üstlenen Süleyman Çobanoğlu Savaşçı'yı yönetecek. Dizinin yapımı ise Limon Film yapım tarafından üstlenilecek.

Fox dizisi ‘‘Savaşçı’’ için hazırlıklar hız kesmeden sürüyor. Devasa bir prodüksiyon, aralıksız bir çalışma ve olağanüstü özenle hazırlanan dizi 2200 yıllık bir destanı anlatacak. Dizi için aşırı bir ilgi şimdiden oluştu bile. Dizide Mehmet Korhan Fırat ve Mert Kılıç yer alacak. Mehmet Korhan Fırat daha öncesinde Şefkat Tepe dizisinde keskin nişancı rolünü canlandırmıştı. Mert Kılıç da Şefkat Tepe dizisinde oynamıştı. Kadronun diğer isimleri de genç dinamik ve ekranlarda çok görünmeyen oyuncular arasından seçilecek.

Savaşçı Dizisi Canlı izlemek isteyenler sitemizde bulunan Fox Tv canlı yayını kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Dizi saatinde yolda ya da televizyondan uzakta iseniz dert etmeyin sitemizdeki yayınları bilgisayar ya da mobil telefon tabletinizden de izleyebilirsiniz. Dizileri sitemizden sorunsuz bir şekilde takip etmenize olanak sağlıyoruz. Takipte kalmaya devam edin.