Yeni Gelin Canlı izle

 ANDROİD CANLI TV UYGULAMIZ ÇIKTI!
Kanal Adı: Yeni Gelin Canlı izle
Kategori: Diziler
SHOW TV CANLI İZLE

Show Tv’nin yeni dizisi Yeni Gelin ekranlara geliyor. Yeni Gelin dizisinin yönetmenliğini ve senaryosunu Ersoy Güler üstlenmiştir. Senaryo üzerinde uzun çalışmalar sonucu başarıyı yakaladığını düşünen Ersoy Güler dizisi ekranlara getirme kararıyla Show Tv ile anlaşmıştır. Yeni Gelin Dizisi yapımcılığını Süreç Film üstlenmiştir. Yeni Gelin dizi oyuncu kadrosuyla ve set arkası ekibiyle güçlü bir senaryo ile seyirci karşısına çıkıyor. Sizler için Yeni Gelin dizisi Konusunu, Yeni Gelin Oyuncularını bu yazımızda derledik.

Yeni Gelin Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Yeni Gelin dizisi kadrosunda hem genç hem de tecrübeli isimlere rastlıyoruz. Dizide Jessica Mey(Bella), Tolga Mendi(Hazar) ,Mustafa Aykıran(Kalender Ağa), Dağhan Külegeç(Kağan), Sema Keçik(Möhteber), Lale Başar(Kamilla), Renan Bilek(Kamil), Yonca Şahinbaş(Asiye), Burçin Bildik(Müsellim), Zeynep Kankonde(Ayşe), Murat Kocacık(Kör Hasan), Esin Gündoğdu(Türkmen Abla) gibi isimler yer alıyor. Dizinin kadrosu oldukça geniş.

Yeni Gelin Dizisi Konusu

Anadolu’da bir aşiretin oğlu ile yaşamak için şehir hayatını geride bırakan fedakâr ve aşık bir kadını canlandıran Bella ile aşiret varisi olan Hazar'ın maceralı aşklarının yanı sıra gelin kaynana arasındaki çekişmeleri konu alan Yeni Gelin dizinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşıyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu bakımından diğer projelerden biraz daha farklı görünüyor. Dizide oynayan yabancı oyuncuya ise halkın ilgisi olumlu yönde oldu. Hem de Türk bir oyuncunun oynamaması dizide inandırıcılık açısından da daha iyi olacağa benziyor. Jessica May bu projede yer aldığından dolayı çok mutlu görünüyor.

Yeni Gelin dizisini gününde ve saatinde diziyi kaçırmadan izlemek istiyorsanız sitemizden Show Tv Canlı yayını bağlantısı sayesinde izleyebilirsiniz. Yeni Gelin canlı izle sayfamızda Show Tv donmadan hd kalitede yayınla takip edebilirsiniz. Dizinin günü ve saatinde sitemizi ziyaret ederek yeni bölümleri keyifle takip edebilirsiniz.