Yüksek Sosyete Canlı izle

 ANDROİD CANLI TV UYGULAMIZ ÇIKTI!
Kanal Adı: Yüksek Sosyete Canlı izle
Kategori: Diziler
STAR TV CANLI İZLE

Yüksek Sosyete dizisi başarısını hız kesmeden devam ettiriyor. Star Tv’nin sevilen dizilerinden olan Yüksek Sosyete seyirci tarafından heyecanla izleniyor. Dizinin başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk yer almaktadır. Hazar Ergüçlü son dizisinde beklediği başarıyı yakalayamamıştı. Onun öncesinde ise Medcezir’de popülerliğini arttırmayı başaran bir oyuncudur. Engin Öztürk ise yakışıklılığı ve oyunculuğuyla sektördeki önde gelen isimlerden olmayı başarmıştır. İki oyuncu arasındaki enerji ilk bölümden beri seyirciye fazlasıyla geçmiş olmalı ki proje hala başarıyla devam etmektedir. Yüksek Sosyete Star Tv İzleyiciler her hafta yeni bölümü merakla beklemekte.

Dizide Hazar Ergüçlü Cansu rolünü canlandırmaktadır. Cansu çok zengin bir ailenin kızıdır. Annesi tarafından biraz hor görülmüş babası tarafından ise bu durum tam olarak idare edilememiştir. Aile sevgisinin eksikliğinden dolayı zengin hayatını reddeder ve abisinin de yardımıyla başka bir yerde çalışmaya başlar. Engin Öztürk ise Kerem rolünü canlandırmaktadır. Kerem orta halli bir ailenin çocuğudur. Kendi başarısıyla iyi bir yere gelmiştir. Öğretim hayatında başarılı olmuş ve ailesinin çalıştığı evin sahibi tarafından desteklenerek okutulmuştur. Kerem ve Cansu’nun yolları tesadüfler sonucu kesişir ve ikisi de kendi hayatlarından farklı bir şekilde tanışırlar. Tanışmanın başlangıcındaki yalanlar Kerem’i huzursuz ettiği için her şeyi Cansu’ya anlatır. Ama Cansu aynı cesareti gösteremez bunu öğrenen Kerem deliye döner ve artık bütün amacı intikam almaya yönelik olur. Tüm bunlar ve daha fazlası ilerleyen bölümlerde Yüksek Sosyete’dedir. Dizi büyük ilgi görmüş ve bunu devam ettirmiştir. Böylelikle konusu itibariyle seyirciyi bağlamış dizinin içinde kendini bulmasını sağlamıştır.

Yüksek Sosyete Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Hazar Ergüçlü – Cansu, Engin Öztürk – Kerem, Ece – Meriç Aral, Mert – Ozan Dolunay, Zuhal Olcay – Süreyya, Metin – Hakkı Ergök, Bedia – Aliye Uzunatağan, Yılmaz – Taner Barlas, Ayşen – Hülya Gülşen Irmak, Işıl – Ceyda Tepeliler, Begüm – Gülşah Çomoğlu, Can – Özgün Çoban, Ercan – Yasin Çam

Yüksek Sosyete Canlı İzlemek için dizi günü ve saatinde sitemize girebilirsiniz. Sitemizden dizinin yeni bölümünü canlı olarak kaliteli bir şekilde donmadan izleyebilir dizi sonrasında bizlere dizi hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Yorumlarınızın yanı sıra sosyal medyadan arkadaşlarınızla bu yayını paylaşabilir onları bu durumdan haberdar edebilirsiniz. Sadece bu dizinin yeni bölümlerini değil Star Tv Canlı yayını sayesinde kanalı tamamen canlı izleme olanağı sunuyoruz. Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölümler her hafta Star ekranlarında. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.